  • FOV-873002A 德国国王虎坦克,  (亨舍尔炮塔型) - FOV版
  • 德国国王虎坦克,  (亨舍尔炮塔型) - FOV版
1/1
1/72 German King Tiger tank (Henschel turret)
Item number FOV-873002A
Scale 1:72
Country / Region Germany
Campaign December 1944, Ardennes
Materials
Weight (gram /oz.) 180 gram / 6.35 oz
Size (mm /inch) 141 x 53 x 44 mm / 5.55 x 2.09 x 1.73 in.
Get 3.00 W-coin